Колишній капітан «Динамо» боявся, що Гармаш підірве будинок: «Для мене «корона» не така небезпечна, як він»

Динамо Київ 27 Лютого, 20:53 2718
Колишній капітан «Динамо» боявся, що Гармаш підірве будинок: «Для мене «корона» не така небезпечна, як він»   | 19-27
Колишній захисник Динамо і збірної України Микола Морозюк пригадав досвід співпраці з Денисом Гармашем у турецькому Різеспорі.

За словами 36-річного Морозюка, він реально боявся, що Гармаш може підірвати весь будинок через свій не надто високий рівень відповідальності.

«У Туреччині Гармаш жив піді мною. Я боявся ночувати в квартирі, бо в Туреччині у нас були газові балони. Я реально боявся, не міг заснути. Гармаш – це такий тіп, який може відкрутити, а потім сказати: «Та, забув», а газ може хе*ачити.

Я реально боявся за весь будинок. Певний час я жив на базі. Вже коли почався COVID-19, то на базі стало важкувато, я заїхав у квартиру. Але я йому деколи навіть писав: «Ти газ перевірив?».

Мені тоді навіть щодо «корони» дзвонили. Я кажу: «Я не того боюся. Для мене «корона» не така небезпечна, як Гармаш. Я з двома вірусами борюся». Але з ним завжди весело», – розповів Морозюк в ефірі подкасту на Брутальному футболі.

Нагадаємо, Гармаш і Морозюк разом виступали за Різеспор у другій частині сезону 2020/21. Денис протримався в турецькому клубі тільки півроку, а зараз екс-динамівець захищає кольори Металіста 1925. Микола віддав Різеспору 2,5 роки кар'єри, а бутси на цвях повісив у 2023-му.