Допомога прикордонникам від Фонду братів Суркіс

Інші новини 28 Лютого, 10:27 95
Допомога прикордонникам від Фонду братів Суркіс | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Уже більше двох років триває повномасштабна військова агресія країни-терориста росії проти України.

Кожного дня наші відважні воїни відбивають навалу загарбників, захищаючи рідні землі, свої сім’ї та кожного співвітчизника.

Так само кожного дня в українських військових є нагальні потреби. Деякі вдається закривати власними силами, але в більшості випадків потребують допомоги тилу – всіх тих, хто перебуває під їхнім захистом.

Фонд братів Суркіс спільно з ФК «Динамо» (Київ) отримують багато запитів від військових, і жоден із них не залишається без уваги. Цього разу від одного зі столичних вантажних терміналів до Окремої комендатури охорони та забезпечення ДПСУ вирушила велика фура, яка була завантажена 40 тонами питної води у пляшках у газованому та негазованому вигляді.

Це черговий вантаж для військових від Фонду братів Суркіс – така сама фура була відправлена прикордонникам минулої п'ятниці, ще одна буде відправлена наприкінці цього тижня. Запланована поставка ще 180 тон води. Загалом, обсяг вантажів, які відправляються захисникам України, вимірюється кількома фурами на тиждень.


Військовий, який представляв прикордонників при передачі вантажу (свого імені та звання з міркувань безпеки він не назвав), подякував Фонду братів Суркіс за надану благодійну допомогу. Заради цих слів варто продовжувати допомагати ЗСУ день за днем та наближати довгоочікувану всіма нами Перемогу над жорстоким ворогом.