Футбол України 2 Березня, 15:09 147
«Минай» сенсаційно здобув першу перемогу в УПЛ, у більшості здолавши «Металіст 1925» на очах у Маркевича та легенди «Карпат» | 19-27
​Минай зустрівся з Металістом 1925 в рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги.

УПЛ, 19-й тур

Минай – Металіст 1925 – 0:2

• Гол: Корнійчук, 31, Скиба, 90+1

Вилучення: Русин, 59

Взимку Минай провів масштабну кадрову чистку: з команди пішло 13 гравців, а їм на заміну взяли 11 новачків. У матчі проти Металіста 1925 можна було побачити оновлену команду Желько Любеновіча у всій красі.

У першому таймі команди демонстрували досить рівний футбол. Обидві створювали моменти, втім, харків'яни своїм так і не скористалися. Натомість господарі поля нарешті перервали безгольову домашню серію завдяки прицільному удару Корнійчука. Варто зауважити, що за поєдинком також спостерігав тренер львівських Карпат Мирон Маркевич та легенда клубу Михайло Кополовець.

По перерві гості таки відповіли голом – на 51-й хвилині Юсов після передачі Гармаша влучив у сітку. Проте гол скасували через офсайд. Згодом підопічні Скрипника ще й залишилися в меншості – поле покинув Русин, отримавши другу жовту. Вже у компенсований час Скиба подвоїв перевагу, остаточно визначивши долю матчу.

Втім, Минаю так і не вдалося піднятися вище у турнірній таблиці УПЛ. Закарпатці розташовуються на останньому місці, маючи в активі лише 10 балів. Натомість Металіст 1925 розмістився дещо вище – 13-те місце та 15 балів. Очолює чемпіонат України Кривбас (37 очок).