Динамо Київ 4 Березня, 15:07 330
Джастін Лонвейк забив дебютний гол за «Фортуну». Ефектним ударом п’ятою. А також віддав гольову передачу | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Джастін Лонвейк, який у середині січня перейшов на правах оренди до голландської «Фортуни», відкрив рахунок голам за свою нинішню команду.

Чемпіонат Нідерландів. 24-й тур

«Фортуна» «Ексельсіор»
5:2 (4:0)

• Голи: ЛОНВЕЙК (13), Сірхейс (15, з передачі ЛОНВЕЙКА, 29, 34), Гут (68) — Фернандес (61), Оморова (82)

24-річний футболіст потрапив до стартового складу «Фортуни» на сьогоднішній матч чемпіонату Нідерландів з «Ексельсіором» і вже на 13-й хвилині зустрічі відкрив рахунок, ефектним ударом п’ятою замкнувши фланговий простріл Кая Сірхейса.

А за дві хвилини Лонвейк виступив уже асистентом — саме після передачі динамівця все той же Сірхейс відправив другий м’яч у ворота «Ексельсіора».

Додамо, що Лонвейк із часу переходу до «Фортуни» взяв участь у семи матчах цієї команди, шість разів опиняючись у стартовому складі.