Світовий футбол 5 Березня, 22:06 205
Команду Маліновського офіційно визнали постраждалою у матчі з «Інтером» – суддю покарали | 19-27
Головний арбітр матчу 27-го туру Серії А між Інтером і Дженоа Джованні Айрольді «вбив» Дженоа в матчі з Інтером.

Джованні Айрольді був покараний пропуском 1 або 2 турів чемпіонату Італії за неправомірно призначений пенальті у ворота «грифонів». Як інформує Gazzetta dello Sport, VAR порадив Айрольді не призначати 11-метровий у ворота Дженоа.

Коли ж головний рефері вирушив дивитися відеоповтор, то був нетерплячим і ухвалив неправильне рішення після перегляду повтору лише з одного ракурсу. Айрольді вирішив залишитися при своїй думці.

На 38-й хвилині Алексіс Санчес реалізував пенальті і зробив рахунок 2:0 на користь Інтера. Після перерви Дженоа один м'яч відквитала і програла з рахунком 1:2. Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський провів усю гру в запасі.