Коломойського визнали екстремістом на росії– олігарх втратив майна «на мільярди»

Інші новини 6 Березня, 12:46 147
Коломойського визнали екстремістом на росії– олігарх втратив майна «на мільярди» | 19-27
Ігор Коломойський не встигає вирішувати свої проблеми в Україні, як йому дошкуляють новинами з боліт.

Районний суд республіки Адигея заборонив роботу компанії українського бізнесмена, включив його до списку екстремістів та ухвалив рішення про конфіскацію його активів, інформують російські джерела.

Коломойський нібито втратив 500 земельних ділянок у чотирьох російських регіонах та майно на «мільярди рублів». Екс-президента Дніпра звинуватили у підтримці нової влади України після революції 2014 року, роботі головою Дніпропетровської обладміністрації та фінансуванні українських «озброєних формувань».

Нагадаємо, з вересня минулого року Коломойський перебуває під вартою в Україні. За даними слідства, у 2013-2014 роках олігарх незаконно заволодів 5,8 млрд гривень, створивши злочинне угруповання, яке складалося з працівників Приватбанку, засновником та акціонером якого він був. Олігарх перераховував кошти на рахунки кількох компаній, серед яких був і ФК Дніпро. Окрім цього, Коломойському інкримінують шахрайство (стаття 190) та легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (стаття 209).