Нічия, що по факту є поразкою: аналіз матчу киян із «Вересом»

Динамо Київ 7 Березня, 21:07 1763
Нічия, що по факту є поразкою: аналіз матчу киян із «Вересом» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матчу «Верес» - «Динамо» 1:1.

Стисло після першого тайму (0:1):

⁃ гойдалки на початку, ніхто мʼяч під контроль взяти не міг, але якщо Вересу це і не притаманно, то Динамо обрало обережний початок

⁃ але обережний початок не допоміг киянам уникнути нервів, Шапа помилився на власній половині, а Мрвальєвіч не переграв у дуелі Бущана (знову питання, що робив Попов); у відповідь Кабаєв, що почав справа, покотив на Волошина, і Назар відкрив рахунок у швидкій атаці з купою позиційних помилок господарів (0:1)

⁃ швидкий гол пішов на користь Динамо, бо відкрив простір для атак, лише тиск Вереса деякий час стримував киян і без помилок в транзиції не обходилося

⁃ Дубінчак та Шапаренко відновили свою магію зі зборів, взаємодія між ними дійсно перебуває на високому рівні; дещо шкода Вівчаренка, який починав основним через бан Владислава, та був серед найкращих в обох поєдинках, але нинішній Дуба зараз сильніший (респект Волошину, що повертався назад, якщо Дубінчак затримувався)

⁃ Бражко міг би стати втратою аби передня лінія Вереса була більш мобільною, без Яго та Дахновського і Андрієвського вистачало

⁃ Шапаренко виходить на розкішний рівень для УПЛ, хороша пластика та динаміка, що видає легкість, якісні пасові рішення (окрім стандартів), прям душа радіє за людину, яка повертається в свій звичний стан

⁃ ні, поки Верес ніяк не схожий на команду, яка налаштована на агресивну контргру, нестача динаміки занадто помітна; пресинг ледь не єдиний інструмент для створення моментів; Шастал та Гайдучик одночасно - це відсутність альтернатив Дахновському та Яго, а не вирішення проблеми

⁃ був би Буяльский, то матч нагадував би жопотрах, бо простору між лініями захисту Вереса, хоч сракою жуй, але Динамо знову (як у матчі з Чорноморцем) концентрувалося на флангах

⁃ важко назвати гру захисників Динамо впевненою та переконливою, протягом тайму 2-3 ситуації викликали занепокоєння, можливо, важко назвати їх пожежами, але захисники метушилися та мʼяч довго залишався в їх зоні.

Стисло після другого тайму (1:1):

⁃ дивна зміна у Вереса, можна подумати там була якась проблема, точніше, хіба Динамо намагалося в центральному сегменті фінальної третини щось робити?

⁃ Динамо не перло вперед за другим, бо сенсу не дуже багато розкриватися (баланс понад усе - нове гасло киян), просто намагалися впіймати суперника на помилках; звідси такий тьмяний перебіг матчу; ну, а Верес - це Верес, тож їм якісь претензії висувати не варто

⁃ мабуть, єдиний момент в перші хвилин 20 - комбінація Ваната та Волошина в штрафному, заблокована Сезаром; дивно, що Верес досі вичікував чогось, можливо, щось знають

⁃ важкий для перегляду тайм, примітивна гра з обох сторін, Динамо захищало результат, Верес бомбардував кросами та закиданнями, «риганіцца» (с)

⁃ одразу помітно, що Михайлюк неуважно слідкує за Динамо, бо Дячук вийшов не третім ЦЗ, а на правий фланг, як на зборах (Караваєв пішов на лівий фланг)

⁃ без лавки Динамо важко, свіжі ноги потрібні, але їх просто фізично в наявності немає, тому такі примітивні закидання створюють стільки нервів; треба віддати належне Вересу, грали хуйню, доки Динамо грало по рахунку 80 хвилин, але цим і залишали собі шанси на останніх хвилинах щось вицідити; більш активна гра в атаці раніше могла би завершитися другим голом, що закрив би матч дочасно

⁃ респект тренерському штабу Вереса за тонкий розрахунок, план спрацював бездоганно; Динамо потрібні люди на лавку (1:1)