Футбол України 9 Березня, 10:41 174
Олександр Піхальонок: «Ми вдома граємо по чотири-п’ять годин один матч. До цього звикнути не можна» | 19-27
Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок прокоментував поразку своєї команди від львівського «Руху» (0:1) у вчорашньому матчі 20-го туру чемпіонату України.
«У нас були моменти і в першому, і в другому таймі, але м’яч сьогодні не залітав у ворота. Десь ось-ось мали забити, однак це з порожніх воріт м’яч виб’ють, або ще щось.

У мене був дуже хороший момент, але я його не реалізував. Це все складова футболу. Таке буває, але, на жаль, сьогодні програли. Так склалася гра, що ми пропустили і не забили.

Постійні паузи через повітряні тривоги? До цього звикнути неможливо. Під час тривоги триває пауза мінімум хвилин 20−30, після чого ми охолоджуємося, і ти знову йдеш на розминку. Виходить, що ми вдома граємо по чотири-п’ять годин один матч і до цього звикнути не можна», — наводить слова Піхальонка офіційний сайт «Дніпра-1».