Світовий футбол 9 Березня, 22:08 178
«Атлетіко» сенсаційно програв «Кадісу», «Сосьєдад» оформив камбек з «Гранадою», перервавши прикру серію поразок  | 19-27
У рамках суботньої програми 28-го туру Ла Ліги 2023/24 було проведено кілька матчів.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 28-й тур

Кадіс – Атлетіко – 2:0

Голи: Хуанмі, 24, 64

Гранада – Реал Сосьєдад – 2:3

Голи: Узуні, 21 (п.), 45+3 – Садік, 33, Ле Норман, 80, Сілва, 85

Кадіс у рідних стінах створив сенсацію, впевнено перегравши Атлетіко. Мадридці не були схожими на себе, за весь матч завдавши всього 8 ударів. Сумарна гострота цих пострілів склала мізерні 0,24 очікуваних голи – а от «жовта субмарина» забила два реальних. Героєм став Хуанмі, який оформив дубль. 2:0!

Таким чином, Кадіс перервав 23-матчеву безвиграшну серію у Ла Лізі. До тріумфу над Атлетіко остання перемога андалусійців датувалася 1 вересня 2023 року.

Реал Сосьєдад на виїзді показово дотис Гранаду. Господарі в середині тайму реалізували пенальті, але зовсім скоро пропустили. Узнуні зумів забити гол у роздягальню, оформивши дубль. У повітрі запахло сенсацією, але все з ніг на голову перевернули останні 10 хвилин. Спочатку Ле Норман вирівняв становище команд, а згодом спрацювала заміна і Сілва перервав чотириматчеву серію поразок (включно з Кубком Іспанії і Лігою чемпіонів).