Що реально відбувається з коліном Віктора Циганкова?

Динамо Київ 11 Березня, 21:18 1538
Що реально відбувається з коліном Віктора Циганкова? | 19-27
​Співаковський закликає не тішитися раніше часу.

«Каталонський журналіст Ніл Сола стверджує, що українець уникнув серйозної травми і може пропустити матч проти Гетафе.

Тобто, може й не пропустити?!

Тренер Жирони Мічел сказав: «Подивимося, але перший знимок коліна Циганкова виглядає непогано».

Але ніхто не сказав, що він виглядає добре.

Відсутність серйозного пошкодження медальної зв'язки - це плюс. Однак пошкодження на МРТ присутнє і це підтверджується характером больових відчуттів у гравця. Іпохондрія Віктора - великий міф. Люди, які добре його знають вважають, що він не знявся б з гри, якби міг продовжувати через терпимий біль. Досвід і практика доводять, що далеко не завжди знимки першого МРТ показують реальну картину - особливо на тлі гематоми.

Тому ризикну припустити, що Циганков піде на друге обстеження незалежно від можливості брати повноцінну участь у тренувальному процесі. На кону - вирішальні матчі відбіркового циклу. Віктору точно вистачить інтелекту, щоб правильно розставити пріоритети. Зіграти зараз через «не можу» проти Гетафе, щоб втратити можливість відновитися бодай до фіналу стикового турніру - велика дурість.

Джерела з боку Жирони вважають, що Віктор може зіграти вже у наступному матчі після Гетафе - 31 березня проти Бетіса. Але нам не потрібно бачити Циганкова на полі 31 березня. Нам він потрібен на десять днів раніше. Як мінімум, хоча б - на п'ять.

Тому чекаємо другого МРТ Вітіного коліна. Але спершу - офіційну заяву від його клубу».