Світовий футбол 12 Березня, 20:07 116
«Баварія» зганьбилася в Юнацькій Лізі УЄФА – тренера суперника було вилучено за рахунку 3:0 на його користь | 19-27
​У вівторок, 12 березня, Баварія програла Олімпіакосу в рамках 1/4 фіналу Юнацької Ліги УЄФА.

Юнацька Ліга УЄФА, 1/4 фіналу

Баварія – Олімпіакос – 1:

• Голи: Рамсак, 63 – Музакітіс, 32, Папаканеллос, 37, Костулас, 40

Підопічні екс-помічника Марко Розе Рене Маріча впродовж тривалого часу контролювали гру, але припустилися надто багато помилок у захисті, чим холоднокровно скористалися греки. Олімпіакос забив мюнхенцям три м'ячі протягом 8 хвилин. Незважаючи на цей результат, головний тренер гостей Сотіріос Сілайдопулос примудрився заробити вилучення після обурення суддівськими рішеннями.

Після перерви Баварія спробувала переломити ситуацію на полі і зробити камбек, але зупинилася на одному забитому м'ячі. Так Олімпіакос вперше у своїй історії вийшов до півфіналу турніру. Там греки зустрінуться з переможцем пари Копенгаген – Нант.