Забарний: «Моя родина була на трибунах. Їм потрібно більше пігулок»

Світовий футбол 14 Березня, 12:10 264
Забарний: «Моя родина була на трибунах. Їм потрібно більше пігулок» | 19-27
Захисник «Борнмута» – про неймовірну перемогу над «Лутоном» в АПЛ.

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний поділився своїми емоціями після матчу АПЛ проти «Лутона», в якому «вишням» вдалося вирвати перемогу (4:3), поступаючись після першого тайму з рахунком 0:3.

«Це щось неймовірне. Важко ментально налаштуватися, поступаючись із рахунком 0:3 після першого тайму. Але у нас чудова команда, і ми швидко схаменулися. У перерві ми усвідомили свої помилки, тренер зробив свої корективи, і на другий тайм ми вийшли з іншим настроєм.

На стадіоні була моя сім'я і, звичайно, цей гол став особливим. Я не є бомбардиром, але хочу забивати якнайбільше. Знаю, що мій народ дивиться на мене. Дуже гордий бути частиною України. Бажаю всього найкращого своїм співвітчизникам.

Мої родичі прибули до Англії минулого тижня, і ось вони встигли насолодитися грою АПЛ. Вони вже спостерігали за мною в матчі проти «Шеффілд Юнайтед». Думаю, їм потрібно більше пігулок через такі стресові ігри (сміється).

«Борнмут» має завершити сезон якомога вище, ми повинні продовжити набирати очки. Я знаю рівень цієї команди.

Попереду на всіх українців чекають дуже важливі матчі відбору на чемпіонат Європи. Намагатимусь зробити все від себе залежне, допомогти збірній перемогти та відібратися на Євро», – сказав Ілля в коментарі офіційному сайту «Борнмута».