«Дніпро-1» провалив трансфер хавбека «Шахтаря»: джерело назвало причину зірваного переходу «непотрібного» гравця

Футбол України 18 Березня, 17:37 217
«Дніпро-1» провалив трансфер хавбека «Шахтаря»: джерело назвало причину зірваного переходу «непотрібного» гравця | 19-27
Популярний журналіст Віктор Вацко розповів, чому «Шахтар» не відпустив Івана Петряка в «Дніпро-1» та поділився думками стосовно його перспектив у «Поліссі».

Наприкінці трансферного вікна півзахисник Шахтаря Іван Петряк відправився на правах оренди до складу Полісся, однак міг опинитися і в Дніпрі-1.

Віктор Вацко розповів причини того, чому даний перехід так і не стався.

«Я знаю, що Петряка зараз взимку дуже Дніпро-1 хотів, й Іван був близький до переходу туди. Але в останній момент Шахтар відмовився своїх футболістів у Дніпро-1 віддавати».

Варто нагадати, що цієї зими Шахтар віддав в оренду Дніпру-1 іншого півзахисника – Олега Очеретька.

Окрім цього, журналіст поділився думками стосовно перспектив Петряка в Поліссі.

«Я сприймаю його як форс-мажорне підписання на заміну Бені Макуані. З одного боку цікаве рішення, досвічений футболіст, адаптований до нашого футболу. А з іншого боку я буду дуже здивований, якщо Іван дасть Поліссю такий же ефект, як давав Макуана.

Я дуже хочу, щоб у нього все вийшло, але для мене це буде несподіванкою, якщо Петряк вийде і сходу почне феєрити, забивати і віддавати гольові передачі».

Вацко також пояснив свій скепсис щодо цього переходу, згадавши проблеми Петряка з ігровою практикою.

«У Івана один гол та асист в кар'єрі від серпня 2022 року. Петряк у футбол востаннє грав у березні минулого року. До сезону він готувався із Шахтарем U-17. Рік без ігрової практики, це не може проходити безслідно», – сказав журналіст в ефірі програми «Вацко on air».