Динамо Київ 19 Березня, 17:39 331
«Динамо» влаштувало гольову перестрілку з «Атлетом», 17-річний хавбек відзначився хет-триком за тайм | 19-27
Скориставшись паузою в нацональній першості, пов'язаною з іграми національних збірних, «Динамо» взяло участь у розіграші Кубка Володимира Мунтяна, який проводить Київська федерація футболу.

У чвертьфіналі турніру динамівці, основу яких склала команда U-19, зустрілися з земляками з «Атлету». Перша половина гри вийшла результативною - 2:2. У другому таймі «атлети» зуміли забити ще два м'ячі у ворота Мойсеєва і повели з рахунком 4:2.

Вирішальним моментом матчу став вихід на заміну 17-річного гравця юнацької збірної Богдана Редушка, який протягом 45-ти хвилин зумів оформити хет-трик. Ще один гол додав Калин. Таким чином, «Динамо» здійснило ефектний камбек - 6:4 - і вийшло до 1/2 фіналу Кубка Мунтяна.