Збірна України 20 Березня, 16:58 1923
Шевченко-молодший дебютував за Україну – збірна U-19 переможно стартувала у відборі на Євро-2024 | 19-27
Збірна України U-19 зустрічалась із однолітками з Північної Македонії в еліт-раунді відбору Євро-2024.

Євро-2024. Кваліфікація. Другий етап. Перший раунд

Північна Македонія – Україна – 0:2

• Голи: Кревсун, 45+1, Пономаренко, 48
  • Вилучення: Мелікі, 75 (Північна Македонія)

Підопічні Олега Кузнецова посіли перше місце у своїй групі в рамках першого етапу кваліфікації. Далі збірна України U-19 працюватиме під керівництвом Дмитра Михайленка. Аби пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи, «синьо-жовтим» необхідно посісти перше місце в суперництві зі збірними Швейцарії, Північної Македонії та Латвії.

Шлях на Євро наші юніори розпочали з впевненої перемоги над македонцями. Попри очевидну перевагу на полі «синьо-жовтих», команді довго не вдавалося розмочити рахунок. Вже перед свистком на перерву півзахисник Борусії Дортмунд Данило Кревсун вивів збірну України вперед після розіграшу кутового.

На початку другого тайму динамівець Пономаренко подвоїв перевагу.

Македонці не змогли відповісти власними моментами, натомість спробували перетворити матч на рубку. Мелікі перебрав жовтих карток і залишив господарів у меншості за 15 хвилин до завершення основного часу.

Невдовзі на заміну вийшов Крістіан Шевченко, син Андрія Шевченка. Форвард Уотфорда лише нещодавно отримав український паспорт, це був його дебютний матч. Батько Шевченко-старший, начебто, на власні очі споглядав гру з трибун.

Збільшити рахунок Крістіану не вдалося – 2:0. Наша команда набрала 3 очки та очолила групу. У паралельному матчі Швейцарія переграла Латвію (1:0) та йде другою.