Микита Кравченко про організацію в «Поліссі»: «Таке бачив тільки в Динамо»

Футбол України 21 Березня, 16:46 197
Микита Кравченко про організацію в «Поліссі»: «Таке бачив тільки в Динамо» | 19-27
Житомирський клуб провів відкрите тренування для вболівальників.

У середу, 19 березня «Полісся» провело відкрите тренування на своєму стадіоні у Житомирі. За тренувальним процесом могли спостерігати як і представники ЗМІ, так і вболівальники.

Микита Кравченко про організацію в Поліссі: Таке бачив тільки в Динамо і те, що Полісся на одному з ним рівні - дуже велике досягнення - изображение 1

Микита Кравченко про організацію в Поліссі: Таке бачив тільки в Динамо і те, що Полісся на одному з ним рівні - дуже велике досягнення - изображение 2

Захід відвідав і Бені Макуана, який отримав важку травму, і, на жаль, не допоможе команді у цьому сезоні. Конголезець приділив усім увагу, адже зустріч з житомирськими вболівальниками теж принесла йому радість та задоволення.

Микита Кравченко про організацію в Поліссі: Таке бачив тільки в Динамо і те, що Полісся на одному з ним рівні - дуже велике досягнення - изображение 3

Всі інші футболісти традиційно залишали автографи і робили селфі з усіма бажаючими, а таких було дуже багато.

Після завершення тренування журналістка UA-Football Аліна Єрофеєва поспілкувалася із захисником «вовків» Микитою Кравченком.

- Як твоє самопочуття після тренування?

- Тренування було важке. Зараз пауза на збірну, тому ми проходимо важкі тренування, але все добре, це нормально. В паузі так потрібно.

- Щойно ви проводили відкрите тренування для вболівальників. Трохи інша обстановка. Поділись своїми враженнями.

- Так, звісно. Трохи інша обстановка. Я скажу, що таке бачив тільки в «Динамо» і те, що «Полісся» на одному рівні з «Динамо» - це дуже велике досягнення.

Микита Кравченко про організацію в Поліссі: Таке бачив тільки в Динамо і те, що Полісся на одному з ним рівні - дуже велике досягнення - изображение 4

- На тренерському містку «Полісся» відбулася перестановка, де Сергій Шищенко замінив Юрія Калітвінцева. Чи відчуваються зміни в команді після появи нового тренера?

- Та звісно. В одного тренера такі погляди, в іншого - інші.

- Вже звикли до нових вимог?

- Так, звичайно, за тиждень звикли.

- Цієї зими до команди приєдналося девʼять новачків, чотири з яких легіонери. Взаєморозуміння на полі вже знайшли з ними?

- Так, але треба розуміти, що вони приїхали здалеку і тому не дуже легко адаптуватися. Особливо в Україні, під час війни. Я думаю, що деякі вже адаптувалися, а деяким потрібен час.

- А як проходить спілкування? Якою мовою ви спілкуєтесь з легіонерами?

- Взагалі всі знають англійську, тому в основному англійська.

- «Полісся» добре розпочало першу частину сезону, але старт весняної частини провалило. Наскільки психологічно тисне це на команду?

- Звісно тисне. Всі, хто мають відношення до «Полісся», всі хочуть перемагати. Нам соромно, але ми робимо все, щоб змінити все у найближчих матчах.

- Як команда планує виправити турнірне становище?

- Тут немає ніякої формули. Просто треба виходити та пахати.

- Клуб претендує на єврокубки. У вас є шанс потрапити через Кубок України. Чи розглядаєте ви цей варіант як легший?

- Ні, не розглядаємо. Ми просто знаємо, що у нас є два варіанти. І на чемпіонат, і на Кубок України буде така сама віддача.

- Які особисто ти ставиш завдання для себе на частину сезону, що залишилась?

- Отримувати постійну практику та прогресувати, - сказав Микита.