«Динамо» допомогло з протезуванням військових

Інші новини 23 Березня, 20:16 159
«Динамо» допомогло з протезуванням військових | 19-27 Фото: fcdynamo.com
ФК «Динамо» (Київ) продовжує надавати різнобічну допомогу нашим військовим, які під час повномасштабного російського вторгнення боронять нашу землю від окупантів, захищаючи свободу та мирне життя у вільній, незалежній Україні.

Наш клуб своєчасно відгукується на запити українських захисників та забезпечує їх усім необхідним: технікою, медичним обладнанням, харчовими продуктами тощо. Сьогодні ФК «Динамо» (Київ) допоміг з організацією протезування військових. Клуб надав для проведення заходу приміщення манежу бази у Кончі-Заспі, роздягальні, забезпечив військових питною водою, перекусами, щоб вони почувалися комфортно, а також приємними подарунками.

На цьому позитивні емоції не закінчилися, адже ФК «Динамо» (Київ) підготував для наших героїв ще один сюрприз. Коли хлопці звикли до нового спорядження, до них завітали футболісти першої команди «Динамо» Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський, які відновлюються після травм, та Владислав Дубінчак.

Військові радо зустріли гравців, оточили їх з усіх сторін та не могли повірити своїм очам. Зустріч пройшла дуже тепло, по-дружньому та з жартами. Поспілкувавшись з професійними футболістами, кожен воїн зміг зробити фото на пам’ять та взяти автограф на спеціально підготовлених для цього заходу футболках. Крім того, гравці вручили гостям динамівські сувеніри та подарунки.

21 березня 30 військових, які мають ампутації і вже забезпечені державою звичайними, повсякденними протезами, отримали ще й спортивні, щоб займатися спортом – бігом, футболом, боксом, кросфітом та іншими видами фізичних навантажень. Тепер вони зможуть жити ще більш повноцінне життя та отримають нові можливості. Зазначимо, що раніше 60 військових вже отримали протези від реабілітаційного проєкту U+, тож загалом організація допомогла 90 нашим захисникам.

Вони з цікавістю та ентузіазмом приміряли на себе нові елементи, а представники та співробітники U+ допомагали їм підганяти протези під потрібний розмір та робити їх якомога зручнішими. Після цього воїни спробували у них рухатися та бігати, ділячись між собою новими враженнями.

Не залишився осторонь цього заходу і спонсор ФК «Динамо» (Київ) – компанія New Balance, яка подарувала кожному військовому зручне спортивне взуття, яке їм дуже сподобалося.

А кульмінацією зустрічі став невеличкий футбольний матч, у якому взяли участь динамівці та захисники на нових протезах. Багато хлопців зізналися, що вони навіть ніколи не могли уявити, що зможуть зіграти разом зі своїми кумирами на одному футбольному полі. Усі отримали купу яскравих, незабутніх вражень та позитивних емоцій.