Світовий футбол 27 Березня, 00:42 565
Польща у серії пенальті здолала Уельс - визначилися всі учасники чемпіонату Європи-2024 | 19-27
Уельс зустрічався зі збірною Польщі у фіналі плей-офф кваліфікації Євро-2024.

Євро-2024. Плей-офф кваліфікації. Фінал

Уельс – Польща – 0:0 (серія післяматчевих пенальті – 4:5)

«Дракони» у півфіналі плей-офф розгромили беззубу Фінляндію (4:1), а поляки з ще більшим рахунком (5:1) розтрощили Естонію.

Перший тайм був провальним для обох команд, а особливо для гостей. Бен Девіс міг виводити господарів вперед вже на 17-й хвилині. Його постріл головою з 11-метрової позначки пролетів трохи вище воріт. Перед свистком він же відправив м'яч у сітку, але з офсайда.

У другій половині Польща змогла вирівняти гру, хоча й не уникла небезпеки біля власних воріт. Щенсни кілька разів врятував свою команду. Особливо запам'ятався сейв після удару Мура на 49-й хвилині. Лєвандовскі і Ко не спромоглися жодного разу влучити у площину воріт суперника.

Матч продовжився в екстратаймах. У компенсований час Уельс опинився удесятьох. Кріс Мефам схопив другу жовту та залишив свою команду в меншості. Доля останньої путівки на чемпіонат Європи вирішувалась у післяматчевій серії пенальті, де фартовішими виявились поляки. Деніел Джеймс не зміг переграти з точки Войцеха Щенсни.

Польща останньою вийшла на Євро-2024.

Оскільки організатори провели жеребкування групового етапу заздалегідь, то вже відомі не лише всі учасники фінальної частини Євро-2024, а й остаточний склад квартетів.

• Група А: Німеччина, Угорщина, Шотландія, Швейцарія
  • Група B: Іспанія, Албанія, Хорватія, Італія
  • Група C: Англія, Данія, Словенія, Сербія
  • Група D: Франція, Австрія, Нідерланди, Польща
  • Група E: Бельгія, Румунія, Словаччина, Україна
  • Група F: Португалія, Туреччина, Чехія, Грузія.