Розмова на високих тонах. Ребров зізнався, що сказав команді у перерві

Збірна України 27 Березня, 07:55 13876
Розмова на високих тонах. Ребров зізнався, що сказав команді у перерві | 19-27
«Синьо-жовті» здобули вольову перемогу над Ісландією та вийшли до плей-оф.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився враженнями від гри плей-оф Євро-2024 з Ісландією (2:1) та пояснив, що відбувалося у роздягальні команди в перерві матчу.

«Чи був попередній матч у Боснії та Герцеговині найемоційнішим за кар'єру? Гадаю, він був найважчим – на кону було дуже багато. Але я вдячний хлопцям, що вони за п'ять хвилин перехопили ініціативу та виграли матч.

Гра з Ісландією? Сьогодні теж був важкий матч, але, на мою думку, ми контролювали гру. На жаль, пропустили перший гол, але створювали моменти та розуміли, за рахунок чого хочемо перемогти.

Гол Ісландії? Для мене це наразі нецікаво. Розберемо цей епізод. На жаль, пропустили. Але для мене важливо, як ми реагували на цю помилку. Намагалися йти вперед, створювали моменти. Вважаю, що перемогли по грі.

Що казав підопічним після першого тайму? Дещо підкоректували, але дуже важливо, що гравці самі були незадоволені тією грою, яку показували. Вони розмовляли на високих тонах – може, це допомогло. Всі розуміли ціну цієї перемоги. Те, що зробили у другому таймі, – заслуга всіх, хто був у роздягальні.

Вольовий характер останніх перемог збірної? Не знаю, як це виходить – ми пропускаємо першими. Це погано, що пропускаємо, але добре, що швидко реагуємо.

Перемоги збірних України всіх вікових категорій? Я вважаю, це лише перший крок, все попереду. Вдячний тренерам, гравцям. Дивився гру України U19, України U21 – бачив команду і там, і там. Це дуже важливо для нас на майбутнє.

Що далі для тренерського штабу збірної України? Буду дивитися ігри, наших футболістів, що грають в Україні та за кордоном. Сьогодні нас всі привітають, а завтра треба готуватися до Євро. Наша робота – переглядати багато гравців, суперників та готуватися до чемпіонату Європи.

Атмосфера на матчі у Вроцлаві? Так, наче вдома. І я вдячний вболівальникам, що після пропущеного голу вони нас підтримували, допомагали. Ця перемога – також й їх».