Зінченко: «Тренер зумів підібрати у перерві правильні слова»

Збірна України 27 Березня, 09:27 216
Зінченко: «Тренер зумів підібрати у перерві правильні слова» | 19-27
Футболіст збірної України розповів про перемогу над командою Ісландії.

Футболіст збірної України Олександр Зінченко прокоментував перемогу над командою Ісландії (2:1) у фіналі плей-оф кваліфікації та вихід у фінальний турнір Євро-2024:

– Чи очікували ви такої важкої гри?

– Так, ми очікували такої важкої гри. В суперника вся команда біжить, добре проводить контратаки. Також вони дуже добре використовують стандарти. Ми все це очікували.

– Дуже важлива перемога для України. Як відсвяткували перемогу? Коли зайшов Андрій Шевченко, яка була розмова, атмосфера?

– Атмосфера була неймовірна, а емоції зашкалювали. Сьогодні ми всі розуміли, що результат стоїть на першому місці, тому що ми грали не лише для себе. Не тільки для своїх сімей, а також за кожного українця. Для тих, хто знаходиться в нашій країні, для тих, хто зараз просто ризикує своїм життям та віддає всього себе заради нашої свободи. Ми отримали відеоповідомлення від наших військових, які зараз знаходяться саме там, в окопах. Тому нас не потрібно було додатково настроювати на матч.

– На трибунах було майже 30 тисяч українців. Допомогли вони вам?

– Дуже сильно. Трибуни нас завжди підштовхують вперед. І завдяки цій підтримці ми перемогли, сто відсотків.

– Польща також вийшла на Євро. Буде товариська гра з ними перед Євро-2024. Також з Німеччиною контрольний поєдинок – це буде хороша підготовка перед чемпіонатом Європи?

– Так, я вважаю, що це саме ті сильні команди, які ми будемо бачити на тому турнірі. Я вважаю, що це буде дуже хороші спаринги. Трохи зарано про це казати, але це хороші суперники.

– Що сказав вам головний тренер Сергій Ребров у перерві після першого тайму? Чи це таємниця?

– Ні, він дав нам декілька порад з приводу тактики, що нам потрібно робити. Зумів підібрати потрібні слова.