Динамо Київ 31 Березня, 19:36 3034
Ярмоленко забив у першому ж матчі УПЛ за пів року – «Динамо» познущалося над «Ворсклою» зливою голів | 19-27
Матч в Полтаві почався ще о 15:30, кілька разів перевився на тривоги, і ближче до восьмої все ж був дограний.

УПЛ. 22-й тур

Ворскла – Динамо – 1:5

• Голи: Ковталюк, 83 – Ванат, 30, Бражко, 45+3, Шапаренко, 47 (пен), 77, Ярмоленко, 78

У заявку Динамо вперше майже за пів року потрапив Андрій Ярмоленко. Він, нагадаємо, травмував коліно та переніс операцію. Втім, зустріч пропустив основний захисник Динамо Тарас Михавко через невеличке ушкодження.

Лік забитим голам відкрили на 30-й хвилині. Сирота вивів Ваната на ударну позицію, той обіграв двох оборонців суперника і ефектно розписався у воротах господарів. Гол-цукерка!

Ворскла намагалася атакувати, втім, гру перервала повітряна тривога. Поєдинок розпочався аж через декілька годин, тому команди майже не мали перерви між таймами.

Ще до завершення першої 45-хвилинки Бражко подвоїв перевагу киян. До слова, 22-річний півзахисник нещодавно дебютував за основну команду збірної України. Відразу ж по перерві Динамо отримало шанс виконати пенальті – Кабаєв прострілив із лівого флангу на ближній кут воротарського, де Ваната збив Толі. Шапаренко без проблем пробив під праву стійку, зробивши рахунок 3:0 на користь «біло-синіх».

Згодом на полі нарешті з'явився Ярмоленко, замінивши Кабаєва. Це перший офіційний матч лідера киян майже за пів року.

Камбек легенди відбувся більш ніж феєрично. На 77-й хвилині Шапаренко оформив дубль, а вже на 78, не давши суперникам змоги оговтатись, Андрій Ярмоленко довів розрив до непристойного.

Під завісу зустрічі господарі відквитали м'яч, але на результат це ніяк не вплинуло. Завдяки гольовому шоу Динамо здобули 3 очки та опинилися на 4-му місці турнірної таблиці УПЛ. Лідирувати продовжує Шахтар, маючи в активі 46 балів. Втім, і у киян є туз в рукаві – 3 матчі в запасі.