Відмінності та особливості застосування монтажної піни

Інші новини 3 Квітня, 17:16 129
Відмінності та особливості застосування монтажної піни | 19-27
Побутовий та професійний ремонт, пов'язані із заповненням тріщин, порожнин, не проходить без використання монтажної піни. Цей пінополіуретановий матеріал поставляється в балонах, з котрих подається під тиском, при контакті з вологою в повітрі швидко твердне, заповнюючи порожнини.

Важливі переваги монтажної піни

Монтажна піна наноситься за допомогою насадки пістолета, що значно спрощує та прискорює роботу. Піна ефективно заповнює порожнини в різних матеріалах, покращуючи їх якість та гідроізоляційні властивості. Після повного висихання піна утворює матеріал, стійкий до механічних пошкоджень. Піною можна не лише заповнювати невеликі порожнини, але й з'єднувати окремі частини виробів.

Завдяки високому рівню адгезії монтажної піни її можна використовувати для з'єднання дерева, скла, металу, пластику та інших матеріалів. Важливо: для виконання робіт назовні потрібно обрати піну, стійку до вологи та перепадів температур.

Важливою властивістю монтажної піни є збільшення від 20 до 40 разів. Завдяки цій важливій відмінності піна заповнює навіть важкодоступні порожнини, віддалені щілини. Повністю піна твердне приблизно за одну добу.

Піна монтажна

За призначенням монтажну піну класифікують на побутову та професійну. Піна першого типу призначена для дрібного побутового ремонту. Наноситься побутова піна за допомогою спеціальної трубки-адаптера, використовується для ізоляції трубопроводів, заповнення невеликих тріщин.

Професійна монтажна піна розрахована на використання в комбінації з монтажним пістолетом. Піну саме цього типу використовують для встановлення віконних та дверних блоків.

Також піну розрізняють за сезонністю:

  • літня,
  • зимова,
  • універсальна.

Якщо вам необхідно проводити роботи на вулиці, на об'єктах, котрі використовуються цілий рік, оптимально обрати зимову піну. В цій групі приваблює піна Mounter Pro Winter, створена для встановлення звуко- та теплоізоляційних матеріалів, а також вікон та дверей.

Важливі відмінності продукту:

  • низьке вторинне розширення;
  • збільшений вихід піни;
  • чудові показники адгезії та когезії.

Як правильно працювати з монтажною піною?

Найкраще наносити піну в рукавичках, оскільки видаляти застиглий пінополіуретан зі шкіри досить складно. Піну можна використовувати для заповнення пустот розміром до 8 сантиметрів. Для порожнин більшого розміру краще додатково використати дерево, пластик чи інші матеріали, щоби зменшити діаметр та кількість піни.

Наноситься піна з балона, розташованого догори дном. Порожнина заповнюється на третину, оскільки піна швидко збільшується в об'ємі.

Отримати консультації з приводу вибору необхідної модифікації монтажної піни ви зможете в магазині «Околоремонта».