Післяматчева пресконференція в.о. головного тренера «Зорі»

Динамо Київ 4 Квітня, 18:45 786
Післяматчева пресконференція в.о. головного тренера «Зорі»  | 19-27
В.о. головного тренера «Зорі» Юрій Коваль після матчу з «Динамо» прокоментував поразку своїх підопічних.

- У мене буде короткий коментар. Рахунок за грою. Ми не були готові до матчу. Рухатимемося далі.

- Сьогодні не змогли грати орендовані у «Динамо» гравці - Яцик, Боль, Горбач та Волошин. Їхня відсутність вплинула на гру?

- Яцик – гравець основного складу. Волошин і Боль мали б додаткову мотивацію. Але ж команда є команда. А вона була готова.

– Команда грає так, як дає суперник. Сьогодні суперник не дав нам можливості, бо такий рахунок. Можливо, сьогодні це наш рівень. Але поразка від «Динамо» - це не ганебно.

– У 1-му таймі Роман Вантух дуже багато падав на своєму фланзі, Богдан Бутко також. Можливо, щось із якістю газону?

– Ще не спілкувалися. Поспілкуємось, розберемо. Трагедії немає, «Динамо» є «Динамо». Воно набрало ходу, дуже добре грають. Вони швидше, швидше переходять від однієї фази до іншої. Тож граємо далі.

- Що ви думаєте з приводу того, що Герреро є гравцем настрою? Коли він забиває, коли в нього все йде – він такий позитивний. А сьогодні, коли йому щось не виходило – він так агресивно дуже, міг вибити м'яч у суперника.

- Це його перевага, що він нестандартний і в поведінці, і у грі. Він панамець, панамець такий темпераментний, тому потрібно скептично дивитися ці моменти. Якщо на кожен такий епізод наголошувати, це буде неправильно, – сказав Коваль.