Львівський «Рух» призначив нового головного тренера команди U19

Футбол України 5 Квітня, 22:53 324
Львівський «Рух» призначив нового головного тренера команди U19 | 19-27
Денис Колчин змінив Сергія Задорожняка.

Львівський «Рух» повідомив, що юнацьку команду U19 очолив 46-річний Денис Колчин, допомагати якому буде нинішній тренерський штаб львів'ян.

Останнім місцем роботи спеціаліста, який змінив на цій посаді Сергія Задорожняка, був одеський ДЮФК «Атлетік», де він обіймав посаду спортивного директора. До цього Колчин очолював одеську «Жемчужину», вінницьку «Ниву», «Балкани», а за часів ігрової кар'єри виступав у складі одеського «Чорноморця», криворізького «Кривбасу», «Металіста», «Миколаєва», «Дністра», входив до складу юнацької та молодіжної збірних України, ставши в 1994-му бронзовим призером юнацького чемпіонату Європи з футболу.

«Я не очікував на таку пропозицію. Нещодавно мені зателефонував Віталій Пономарьов, ми разом отримували Pro-ліцензію у Києві, і спитав, чи не хотів би я тренувати «Рух» U-19? У мене в Одесі було багато роботи в ДЮФК «Атлетік», де я працював директором, але я все ж вирішив обдумати цю пропозицію. Далі я вже поспілкувався з Ігорем Дедишиним і він розповів все про Академію, запропонував зустрітись і побачити все на власні очі. Мені стало цікаво, тож я приїхав та ознайомився з інфраструктурою, тренувальним процесом, умовами в яких працюють вихованці «Руху».

Побачене мене вразило, адже тут просто фантастичне ставлення до футболу і неймовірний рівень професіоналізму у всьому – я такого ще ніде не бачив. Після цього в мене вже не було жодних сумнівів, але я взяв час на те, щоб вирішити деякі питання в Одесі та вже потім приєднався до «Руху» U-19 і вже приступив до роботи.», – розповів про своє призначення фахівець в інтерв'ю офіційному сайту львівського клубу.