Футбол України 7 Квітня, 17:26 223
Безвиграшні серії «Колоса» і «Металіста 1925» продовжуються: команди не змогли виявити сильнішого, зігравши внічию | 19-27
У матчі 23-го туру Української Прем'єр-ліги ковалівський «Колос» приймав у себе вдома харківський «Металіст 1925». Поєдинок між цими командами закінчився внічию із рахунком 1:1.

Сьогодні, 7 квітня, Колос зустрічався із Металістом 1925. Варто відзначити що команди невдало розпочали другу частину сезону УПЛ, адже на двох зуміли здобути лише одну перемогу.

В першому таймі футболісти обох клубів показали рівну гру, але забити пощастило саме ковалівцям. Після подачі Оріховського з флангу Ранжел вистрибнув вище всіх та переправив м'яч у кут воріт, вивівши Колос вперед.

Перед перервою господарі могли збільшити свою перевагу, але після удару Топалова свою голкіперську майстерність показав Мозіль.

Відпочивати команди пішли за рахунку 1:0 на користь підопічних Вишняка.

Друга половина гри розпочалася вдало для харків'ян, адже через дві хвилини вони змогли зрівняти рахунок. Після розіграшу кутового Борячук завдав точного удару з меж штрафного майданчику.

Майже одразу підопічні Скрипника могли забивати другий, але після удару Імерекова м'яч влучив у поперечку.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию 1:1. Колос не перемагає п'ять поєдинків поспіль, а Металіст 1925 вже має серію із десяти матчів без перемог.