Світовий футбол 7 Квітня, 21:19 216
«Дженоа» без Маліновського дотисла «Верону», «Аталанта» зганьбилась з «Кальярі», «Наполі» перестріляв «Монцу» | 19-27
У рамках програми дня в 31-му турі італійської Серії А 2023/24 заплановано кілька матчів.

• Голи: Ауджелло, 42, Віола, 88 – Скамакка, 13

Фрозіноне відкривав програму дня домашнім матчем проти Болоньї. Гості виглядали значно гостріше, награвши на 1,85 очікуваних проти 0,35 у суперника, однак голів вболівальники так і не побачили. Поєдинок завершився нульовою нічиєю.

Таким чином, «россоблу» хоч і залишились в зоні ЛЧ, але підпустили Рому на відстань трьох очок. Фрозіноне ж не зумів покинути зону вильоту, тримаючись у одному заліковому балі від рятівної 17-ї позиції.

Безвиграшна серія Наполі тривала вже три тури, тож у виїзному матчі з Монцою чемпіонів влаштовувала тільки перемога. Втім, вже на 9-й хвилині партенопейці пропустили від Джурічіча – і все. До перерви команди вже не забивали. Але загалом гості виглядали краще.

Набагато цікавіше стало в другому таймі. По-перше, фани побачили аж п'ять забитих м'ячів. По-друге, на полі відбувалося щось неймовірне – Наполі від 55-ї до 61-ї хвилини забив тричі й здавалося б закрив усі питання, однак рівно за хвилину Монца скоротила відставання. 2:3! По-третє, вболівальникам подарували одразу три шедевральних голи (у виконанні Осімхена, Політано, Зєлінскі й Кольпані).

Тим не менш, клас і чемпіонський статус Наполі дався взнаки. На 68-й хвилині Распадорі вийшов на заміну й одразу ж вколотив четвертий гол у ворота Монци – він же виявився останнім. 4:2! Підопічні Франческо Кальцоне святкують перемогу в найкращому матчі дня, але до зони ЛЧ занадто далеко (аж 10 очок).

Верона на своєму полі поступилась Дженоа. Український півзахисник Руслан Маліновський не потрапив у заявку генуезців через травму. Господарі вийшли вперед вже на початку зустрічі, однак Екубан встиг забити гол у роздягальню і на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Гудмундссон в середині тайму результативним ударом додав емоцій Дженоа, але Свідерскі зумів зрівняти. Вболівальники «грифонів» видихнули, коли арбітр після консультацій з VAR скасував взяття воріт через офсайд. Гості вистояли і з 38 очками закріпились на восьмій сходинці. Верона ж лише на один пункт вище від зони вильоту.

Аталанта здивувала у матчі з Аталантою. Скамакка ще до середини тайму окреслив перевагу бергамасків, однак Ауджелло зумів знівелювати її незадовго до перерви. Вперта боротьба після відпочинку у доволі рівній грі завершилась несподіваним голом за 2 хвилини до завершення основного часу: Віола у стрибку дотягнувся до м'яча і вбив цвях у домовину команди Гасперіні. Аталанта залишилась на шостій сходинці, відпустивши Рому у відрив.