«Потрібно холоднокровніше розпоряджатися моментами», - Ярмоленко про нічию з ЛНЗ

Динамо Київ 8 Квітня, 20:16 550
«Потрібно холоднокровніше розпоряджатися моментами», - Ярмоленко про нічию з ЛНЗ | 19-27
​Вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував домашню нічию з ЛНЗ (1:1) у рамках 23-го туру VBET Ліги.

- Минулого разу я вже казав, що особисті рекорди мене не цікавлять, для мене важливий лише результат команди. Сьогодні результату немає, зіграли, якщо чесно, погано, тому настрою немає.

- Як долати захист суперника, який грає у три центральних захисники та два опорних хавбеки?

- Звичайно, непросто. Але потрібно бути хитрішими. Проти нас так грають не вперше. Моменти були, тож, як на мене, потрібно було холоднокровніше розпоряджатися ними.

- Пропущений мʼяч сильно засмутив?

- Коли ми повели в рахунку, потрібно було взагалі не підпускати суперника до власних воріт. Але пропустили, це футбол. У нас було в запасі ще 45 хвилин, і потрібно було реалізовувати створені моменти.

- Ви вперше після травми грали зі стартових хвилин. Як самопочуття?

- Якщо говорити про мою гру, то хотілося би зіграти краще. Взагалі, цей матч провів дуже погано, звідси й такий результат.

- На останніх хвилинах уболівальники підтримували обидві команди...

- Звичайно, приємніше грати, коли на трибунах є вболівальники. На жаль, нам своїх порадувати результатом не вдалося - будемо більше працювати значить.

- «Динамо» провело три матчі за тиждень. Можливо, не вистачило часу на відновлення?

- У нас великий вибір футболістів, є ротація складу, тож не думаю, що у цьому треба шукати причину втрати очок сьогодні. Ми були готові до гри, але, можливо, пропущений мʼяч дещо надломив. Утім, повторюся, у нас було в запасі ще 45 хвилин, потрібно було забивати, але суперник самовіддано оборонявся.

- Що значить для команди повернення Буяльського?

- Віталій - капітан команди, тож його повернення дуже важливе для нас. Але, звичайно, йому потрібен час, як і мені, щоб набрати оптимальні кондиції.