Гучний скандал в УАФ! Журналіст пояснив, як це може зашкодити Андрію Шевченку

Збірна України 11 Квітня, 21:04 1046
Гучний скандал в УАФ! Журналіст пояснив, як це може зашкодити Андрію Шевченку | 19-27
​Дуже неприємна історія.

На днях український футбольний інфопростір приголомшила новина, яку в своєму Telegram-каналі повідомив Ігор Бурбас, про скандал в УАФ. Також він прикріпив відповідну доповідну записку.

У ній йдеться, що віцепрезидент УАФ Олександр Шевченко ображав і погрожував фінансовій директорці Євгенії Сагайдак. Усе через те, що Олександр Шевченко запропонував можливість фінансування заходів футзалу з надходжень за вихід на Євро-2024, але Сагайдак зазначила, що ухвалювати такі рішення не в його компетенції, а це вирішується за під час розгляду фінансового плану УАФ на рік, який ще формується.

Скандал в УАФСкандал в УАФФото: з Telegram-каналу BurBuzz

Цю історію не оминув і журналіст Ігор Циганик. У своїй авторській програмі Циганик LIVE він висловив обурення даною ситуацію, а також зазначив, що подібні вчинки відбиваються на репутації президента УАФ Андрія Шевченка, якому тепер треба буде якось реагувати на цей інцидент.

Скандал в УАФ? Насправді тема достатньо слизька і вона мені неприємна. Я коли почитав цю всю історію, яка сталася в стінах УАФ, коли віцепрезидент дозволив собі погрожувати фінансовій директорці, тим більше жінці. Для мене це неприпустимо. Така система поведінки неприпустима, щоби там не сталося, які б там не були розмови, але замахуватися, перевертати столи – це абсолютно неправильно. Але з іншого боку, чесно кажучи, для кого це могло бути несподіванкою? Бо коли певна категорія людей отримує владу, то ілюзії щодо зміни поведінки навряд чи будуть. І люди, які це вибрали, то повинні зрозуміти, що так воно буде. Тому я хочу побажати усім людям, які працюють там, терпіння, тому що воно вам дуже знадобиться. Інакше не буде.

Мені внутрішньо неприємно від того, що оці ось моменти б’ють по репутації президента УАФ, бо це його команда. Андрій Миколайович Шевченко, який погодився очолити Українську асоціацію футболу, поставив на кон дуже багато. Він поставив практично усе своє життя, усю свою кар’єру. Люди, які роблять такі вчинки, насамперед плямують президента. І це неправильно, бо люди, які приходять вони мають розуміти, що вони в цій команді, що з точки зору їхніх вчинків будуть думати про президента УАФ. І це для мене є неприємним моментом. Це справа УАФ. Якщо зараз будуть намагатися це загальмувати, то я вважаю, що це буде повторюватися. Бо є певна категорія людей, вони так собі уявляють систему стосунків. Євгенія Сагайдак фінансова директорка, вона достатньо складна людина. Про неї так само багато легенд ходить. Це людина, яка багато років працювала в Українській асоціації футболу і пройшла перевірки, домашній арешт і обшуки. Її просто так не налякаєш. Але з іншого боку, по відношенню до жінки так себе вести це неприпустимо. Тому оцінку давати виключно тим людям, які працюють у тих стінах. Знову ж таки терпіння. Я підозрюю, що для вас настали непрості часи. Якщо говорити безпосередньо про факти, то я не буду повторювати їх, вони усі є в ЗМІ. Можу лише підтвердити, що це все не вкид, не фейк, а насправді так є. І оця пояснювальна записка, яка пролетіла через усі ЗМІ, лежить у приймальні Андрія Миколайовича Шевченка і йому треба буде якось реагувати. Я собі так уявляю. Що буде далі? Подивимося.