Футбол України 12 Квітня, 12:38 169
Збірна України візьме участь у цікавому турнірі серед команд U-16 – регламент не передбачає нічиїх | 19-27
Юнацька збірна України після завершення офіційного сезону отримає цікавий освід за кордоном.

Команда U-16 (футболісти не старші 2008 року народження) візьме участь у турнірі Dream Cup 2024, який прийматиме Японія, інформує прес-служба УАФ. Змагання триватимуть з 19-го по 23 червня на стадіоні J-Village у Фукуоці. Україна спробує свої сили проти Японії, Сенегалу та Венесуели. Для «синьо-жовтих» це буде підготовка до кваліфікації Євро-2025 у віковій категорії U-17.

Розклад турніру Dream Cup 2024:

19.06.2024

• Сенегал – Венесуела (6:00 за київським часом)

• Японія – Сенегал (9:00)

Окремої уваги вартий регламент турніру. Це класичний груповий етап на 4 команди, але нічиїх не буде. Після двох таймів по 45 хвилин у разі рівного рахунку пробиватиметься серія пенальті. За перемогу в ігровий час нараховуватимуть три очки, за перемогу по пенальті – два, за поразку по пенальті – одне, за поразку в ігровий час – нуль.