Капітан збірної Естонії: «Якщо росія переможе Україну, можливо, буде мир»

Збірна України 12 Квітня, 15:19 1250
Капітан збірної Естонії: «Якщо росія переможе Україну, можливо, буде мир» | 19-27
Капітан національної збірної Естонії з футболу Костянтин Васильєв нещодавно зробив резонансу заяву щодо війни в Україні:
«Якщо переможе Україна, можливо, буде мир. Якщо переможе росія, можливо, буде мир. Якщо обидві сторони вирішать поговорити та укласти мирний договір, то, можливо, буде мир.

Те, що люди хочуть чути, не пов'язане з тим, що я думаю. Це не означає, що я на чиємусь боці. Для мене незбагненно те, що відбувається у світі. Років 5 тому я б не повірив, що такі речі можуть відбуватись зараз, і в своєму нинішньому стані я не маю відповідати, чому це відбулося, як, з яких причин».

За ці слова Костянтин Васильєв отримав шквал критики, через що 39-річний ветеран вирішив відмовитися від капітанської пов'язки у національній команді. Цю ситуацію прокоментувала Федерація футболу Естонії:

«Ми повторюємо єдину і чітку позицію об'єднання: ми за Естонію, за підтримку України і проти російської агресії. Підтримка України означає, звичайно, що ми проти війни росії в Україні, ми це засуджуємо. Ми щиро сподіваємося, що війна закінчиться тим, що Україна поверне контроль над усією своєю територією, і якнайшвидше.

Костянтин Васильєв пояснив, що він пацифіст за своєю природою і лояльний до Естонії у всіх сенсах, але, розуміючи ситуацію, вирішив відмовитися від капітанства чоловічої збірної Естонії. Рада визнає рішення Васильєва і не сумнівається в його лояльності».