Таблиця коефіцієнтів. Греція відривається, Чехія обходить Шотландію і це має наслідки для України

Футбол України 12 Квітня, 15:25 554
Таблиця коефіцієнтів. Греція відривається, Чехія обходить Шотландію і це має наслідки для України | 19-27
На пізніх стадіях єврокубків інтриги у Таблиці коефіцієнтів менше.

Звісно, є розбірки за топ-2 сезонного рейтингу між Англією та Німеччиною, але ми насамперед цікавимося справами України. А тут вже і вона, і всі її прямі конкуренти боротьбу припинили.

Є Греція, яку формально можна було вважати віддаленим конкурентом (різниця між країнами становила менш як чотири бали), але з кожним тижнем ця Асоціація віддаляється. На старті наступного сезону греки випереджають Україну вже на 4.225. Це багато.

Таблиця коефіцієнтів. Греція відривається, Чехія обходить Шотландію і це має наслідки для України - изображение 1

Ще один помітний епізод Таблиці коефіцієнтів – це випередження Чехією Шотландії. Чехи заскочили у топ-10. А це означає, що наступного сезону Шотландія фігуруватиме у списку країн, чий чемпіон може претендувати на пряме місце в групі Ліги чемпіонів (2025/26) за квотою переможця Ліги чемпіонів (якщо турнір 2024/25 виграє команда з зони Ліги чемпіонів своєї національної ліги). І тут гостра конкуренція створюється «Шахтарю». «Рейнджерс» випереджає його у рейтингу клубів на одинадцять балів.

Таблиця коефіцієнтів. Греція відривається, Чехія обходить Шотландію і це має наслідки для України - изображение 2

Варіантів, звісно, багато. «Рейнджерс» може не стати чемпіоном Шотландії 2024/25, або «Шахтар» – чемпіоном України 2024/25. І тоді ця конкуренція не матиме сенсу. Або Лігу чемпіонів 2024/25 може виграти команда не з зони Ліги чемпіонів. Але ми стараємося тримати в думках усі можливі варіанти полегшення життя для нашої Асоціації, тому орієнтуємося на нову ціль: випередити (мова про «Шахтар») у рейтингу клубів «Рейнджерс», набравши протягом наступного сезону не менше балів до особистого клубного рейтингу, ніж наберуть ПАОК, «Копенгаген», «Зальцбург» і «Динамо» (Загреб).

Як завжди, буде цікаво…