«Не зрозумів, як вони опинились в «Динамо»: Калітвінцев виділив дует найгірших легіонерів киян

Динамо Київ 12 Квітня, 21:38 2855
«Не зрозумів, як вони опинились в «Динамо»: Калітвінцев виділив дует найгірших легіонерів киян | 19-27
Колишній півзахисник «біло-синіх» Владислав Калітвінцев обрав двох заробітчан, які відверто не дотягували до рівня Динамо.
«Чи були серед легіонерів Динамо відверті пасажири типу онука кримінального авторитета – Омара Фарояна? Омара я застав, ми з ним в Динамо-2 тренувалися. Він взагалі звичайний хлопець, дуже скромний, відкритий.

Те, що він вмів, те й намагався показувати. Грав на своєму певному рівні. Там було велике бажання грати, слухати тренера – на той момент мого батька (Юрія Калітвінцева, – прим.). Тільки позитив про нього пригадую.

А щодо легіонерів першої команди, то я не осягнув трансферів Факундо Бертольйо та нападника Андре. Якось я так і не зрозумів, як вони в Динамо потрапили. Я маю на увазі саме футбольний аспект, а не гроші, які за них заплатили. Я вважаю, що ці гравці – це не рівень такого клубу», – розповів Калітвінцев в інтерв'ю Українському футболу.

Нагадаємо, Бертольйо перебрався у Динамо весною 2010 року, але так і не зумів закріпитися в Києві, зігравши за «біло-синіх» лише 6 матчів. За Рібейро де Соуза Андре кияни того ж року заплатили 8 мільйонів євро. Нападник провів усього 9 поєдинків (1 асист), його віддавали в оренди у Бордо та Атлетіко Мінейро, куди й продали у 2012-му за майже 6 мільйонів.