«Шевченко не міг повірити, що грає з сином Калітвінцева»: екс-хавбек «Динамо» пригадав, як потрапив у команду Газаєва

Динамо Київ 13 Квітня, 13:32 481
«Шевченко не міг повірити, що грає з сином Калітвінцева»: екс-хавбек «Динамо» пригадав, як потрапив у команду Газаєва | 19-27
Український півзахисник Владислав Калітвінцев розповів про свій дебют за головну команду «Динамо».
«До першої команди Динамо я потрапив, коли її очолював Валерій Газзаєв. Не сказав би, що там була прямо «дідівщина». Я просто розумів, у яку команду потрапив: що там зірки, гравці високого рівня.

Коли дізнався, що їду на збори з першою командою, то трохи злякався. Але потім поговорив з батьком, він мені сказав: «Ти що? Це такий шанс! Давай, роби все можливе від себе. Головне – після тренувань відновлюйся, не соромся у масажну кімнату заходити, через те, що ти молодший. І будь впевнений у собі». Ось так я і поїхав на свій перший збір.

На кого тоді дивився і не міг повірити, що граю з ними в одній команді? Тоді це, звісно, були Мілевський, Алієв, Нінкович. Пізніше прийшов Шевченко і я ледве з розуму не зійшов, що разом з ним тренуюся. Він мені ще й підказував, без якоїсь «пиханини». Він, напевно, сам дивився і не міг повірити, що вже з сином Калитвинцева тренується», – розповів Владислав в інтерв'ю Українському футболу.

Нагадаємо, Калітвінцев-молодший – вихованець Динамо. На контракті у київському клубі перебував з 2009 по 2018 роки, однак за основу «біло-синіх» провів лише 14 матчів (виступаючи переважно в орендах). Шевченко повернувся в Динамо у 2009-му і провів у столичній команді 3 роки.