Футбол України 13 Квітня, 17:31 166
«Оболонь» та «Минай» влаштували епічну битву за виживання – дві червоні, підстава від Рибки | 19-27
Відбувся матч 24-го туру УПЛ, в якому «Оболонь» приймала «Минай».

УПЛ, 24-й тур

Оболонь – Минай – 1:1

• Голи: Устименко, 58 – Приймак, 62
  • Вилучення: Рибка, 12 – Корнійчук, 67

Минай краще розпочав поєдинок і активно почав тиснути на ворота суперників. Однак з атак гостей закінчилась фатально для Оболоні – Устименко вийшов віч-на-віч з Рибкою, прокинув повз нього і був збитий за лічені сантиметри до штрафного майданчика. Вже на 12 хвилині арбітр показав 38-річному голкіперу червону картку, яка стала для нього першою в кар'єрі.

Закарпатці мали декілька нагод у першому таймі, але забити не змогли. Відзначитись вдалось на старті другої половини – знову допоміг арбітр. Захисник господарів ліктем влетів в голову опонента і «привіз» пенальті. Назарій Федорівський, який замінив Рибку, впорався з ударом Устименка, але далеко вийшов з лінії воріт. ВАР підказав перебити 11-метровий, який з другої спроби Минай реалізував.

Оболонь одразу понеслась в атаку і змогла швидко зрівняти рахунок. Владислав Приймак замкнув передачу партнера і головою відправив м'яч у сітку.

Через 5 хвилин суддя вирівняв склади. Лівий захисник гостей Сергій Корнійчук заробив другу жовту і відправився на достроковий відпочинок. У підсумку поєдинок закінчився бойовою нічиєю. Минай продовжує посідати останнє місце з 15 очками. Оболонь трохи вище – в активі киян 13 сходинка та 19 залікових балів.