«Динамо» у меншості обіграло на виїзді «Олександрію» | 19-27

УПЛ, 24-й тур

Олександрія – Динамо – 0:1

• Голи: Бражко, 64
  • Вилучення: Волошин, 45

Минулого матчу Динамо неочікувано втратило очки з ЛНЗ (1:1), збільшивши відставання від Шахтаря, лідера чемпіонату, до 4 балів. Та виїзну зустріч з Олександрією динамівцям вдалося виграти з рахунком 1:0.

Цього разу Шовковський вирішив не експериментувати з ротаціями, тож на позиції кіпера зіграв Георгій Бущан. На старті поєдинку господарі більше контролювали м'яч, втім, згодом кияни перехопили ініціативу. На екваторі зустрічі «біло-синім» вдалося створити дійсно небезпечний момент: Ванат спробував відкрити рахунок, але влучив повз. Відразу ж після цього пролунала повітряна тривога. У своєму Instagram Динамо оригінально відреагувало на це.

Після відновлення зустрічі підопічні Шовковського залишилися в меншості. Поле покинув Волошин, отримавши дві жовтих картки за декілька хвилин. По перерві командам вдалося зіграти 14 хвилин, перш ніж знову пролунало оповіщення щодо ракетної небезпеки.

На 64-й хвилині Бражко таки відкрив лік голам.

Наприкінці другого тайму на полі також з'явився легенда киян Андрій Ярмоленко, замінивши Кабаєва. Однак до кінця зустрічі рахунок змінити не вдалося. Здобувши мінімальну перемогу, Динамо піднялося на 2-ге місце УПЛ з 48-ма балами в активі. Втім другу сходинку може посісти Кривбас, який наразі виборює очки у поєдинку з Рухом. Очолює УПЛ Шахтар (49 балів та 3 матчі в запасі).