Футбол України 14 Квітня, 15:25 235
Гол Сікана, вилучення Зубкова: фіналісти Кубка України «Шахтар» і «Ворскла» провели очний матч в УПЛ | 19-27
«Ворскла» провела матч УПЛ проти донецького «Шахтаря». Поєдинок, який «гірники» догравали у меншості, завершився перемогою команди Маріно Пушича.

У неділю, 14 квітня, Ворскла на своєму полі провела поєдинок 24-го туру УПЛ проти Шахтаря.

Матч закінчився мінімальною перемогою «гірників» із рахунком 1:0.

Вже на 22-й хвилині гри нападник донеччан Данило Сікан відкрив рахунок, зорієнтувавшись у штрафному майданчику Ворскли та вбивши м’яч у майже порожні ворота.

Однак у другому таймі у команди Маріно Пушича почалися проблеми – пряму червону картку отримав Олександр Зубков.

Проте навіть у більшості Ворсклі не вдалося пробити Дмитра Різника.