Мудрик та Миколенко почули коментар стосовно своєї гри: в Англії оцінили виступи українців у матчі АПЛ

Світовий футбол 16 Квітня, 12:58 317
Мудрик та Миколенко почули коментар стосовно своєї гри: в Англії оцінили виступи українців у матчі АПЛ | 19-27
В Англії місцева преса оцінила виступи українців Михайла Мудрика та Віталія Миколенка у матчі між «Евертоном» та «Челсі», який закінчився розгромною перемогою 6:0 на користь «аристократів».

Вчора, 15 квітня, лондонський Челсі здолав Евертон із рахунком 6:0. Відзначимо, що Михайло Мудрик та Віталій Миколенко взяли участь у цьому матчі.

Англійське видання Givemesport оцінило дії футболістів в цьому поєдинку. На думку журналістів, Мудрик провів непоганий матч, але йому варто працювати над останнім дотиком, щоб втілювати свої забіги по флангу в результативні дії.

Михайло Мудрик 7/10

«Мудрику не вистачало кінцевого дотику, але він, безсумнівно, був неприємним для повільного Коулмана. Його блискавичний темп і надалі створюватиме для всіх загрозу, йому просто потрібно додати в останньому дотику».

Також видання вважає, що Миколенко був найкращим в обороні Евертона, однак зазначається, що через його фланг Челсі майже не атакував.

Віталій Миколенко 4/10

«Миколенко був, мабуть, найсильнішою з найслабших ланок у обороні Евертона сьогодні ввечері, але це більше пов’язано з тим, що Челсі вирішив націлитися на протилежний фланг».