Омбудсмен пояснив, чому надіслав лист Шевченку

Футбол України 19 Квітня, 17:39 270
Омбудсмен пояснив, чому надіслав лист Шевченку | 19-27
Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов пояснив, чому надіслав лист президенту Української асоціації футболу Андрію Шевченку:

«Закон про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не передбачає розкриття інформації щодо здійснення провадження. Однак скажу, що той лист, який зʼявився в ЗМІ, є автентичним.

В ньому містяться дані, які, на жаль, виплили і за якими можна встановити заявника. За його інформацією ми здійснюємо перевірку. Перевірка здійснюється виключно на підставі тих даних, які надійшли на адресу секретаріату Уповноваженого з прав людини.

Ми не стверджуємо про наявність чи відсутність порушення. Ми здійснюємо перевірку у вигляді звернення до президента УАФ. Коментарі щодо подальших дій наразі є передчасними. Спочатку треба отримати відповідь від УАФ щодо тієї інформації, яку ми запитали. На сьогодні жодних відповідей не надходило».

Нагадаємо, лист було надіслано через конфлікт між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак. Конфлікт полягає в тому, що Олександр Шевченко, який очолює комітет дитячо-юнацького футболу, збирався на власний розсуд розпоряджатися грошима, які збірна України заробила за вихід на Євро-2024 (9,25 мільйона євро) і направити їх на розвиток футзалу, а Євгенія Сагайдак не дозволила цього зробити, за що отримала порцію словесних образ і погроз.