Маркевич: «Напевно, футболісти «Карпат» уже думають, що вони стали великими»

Футбол України 19 Квітня, 20:57 374
Маркевич: «Напевно, футболісти «Карпат» уже думають, що вони стали великими» | 19-27
Головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич прокоментував поразку своєї команди в матчі чемпіонської групи Першої ліги з «Інгульцем» (1:2).


«З нашого боку гри сьогодні не було. Напевно, футболісти вже думають, що вони стали великими. «Інгулець» використав свій момент, зіграв досить непогано, при тому, що ми взагалі не грали. А суперник реалізував свою можливість. Ми будемо з'ясовувати, тому що так не може бути. Нам ще грати друге коло, треба всіх гравців привести до ладу.
Відсутність Саківа? У нас коли хтось випадає, то відразу проблеми. Зрозуміло, що Саків сьогодні був потрібен. Юрій Романюк грав не на своїй позиції, звідти виник гол. У футболі дрібниць не буває. На жаль, Андрій Булеза травмований, у нас є проблеми з цією позицією.
Суддівство? Можливо, якісь помилки були в обидва боки, але мені здалося, що намагалися судити об'єктивно. Не знаю, чи був пенальті, треба дивитися повтор.
Ми дуже сильно налаштовували хлопців на цей матч, але... Ще й преса пише, що ми вже в Прем'єр-лізі, тренери нас вітають - це безслідно не проходить. Зараз треба дуже жорстко поставитися до наших майбутніх поєдинків. Треба виводити гравців із цього стану», - сказав Маркевич.

Зазначимо, що ця поразка стала для «Карпат» першою з початку листопада 2023 року. Проте, команда залишається лідером Першої ліги з відривом від «Інгульця» у 5 очок.