Гол-фантом у ворота Луніна: оприлюднено офіційне відео розмови судді з VAR

Світовий футбол 22 Квітня, 22:48 298
Гол-фантом у ворота Луніна: оприлюднено офіційне відео розмови судді з VAR | 19-27
У Іспанії не вщухає скандал навколо роботи суддів у матчі Реал – Барселона.

Головне питання до моменту на 28-й хвилині, коли Андрій Лунін з лінії воріт виловив або не виловив удар Ламіна Ямала. Барселона впевнена, що судді помилково не зарахували гол. Президент «кулес» Жоан Лапорта готовий вимагати перегравання, якщо правда буде на їхньому боці. У відповідь іспанська федерація не побоялася оприлюднити розмову польового арбітра Сесара Сото Градо і Хосе Марії Санчеса Мартінеса, який відповідав за VAR.

VAR: Сесаре, давай перевіримо. Почекай трохи, не відновлюй гру.

Сото Градо до гравців: Ми чекаємо. Ні, системи автоматичного визначення голів немає. Чекаємо. Ми чекаємо на VAR, можливо, був гол. Ми перевіряємо. Ні, системи автоматичного визначення голів немає.

VAR: Зупиніть на моменті контакту м'яча з рукавичками Луніна. Сесаре, почекай, ми дивимося з усіх боків, бо не маємо потрібного ракурсу.

Сото Градо: Ми чекаємо. Ми поки що не знаємо.

VAR: На стоп-кадрі тіло Луніна закриває огляд. Так, почекай секундочку. Ми досі шукаємо докази. Треба 360 градусів. Цей кадр не підходить, цей не підходить, цей теж. Це...

Сото Градо: Не треба поспішати. Це дуже важливе рішення, ми не поспішаємо. Перевірте всі камери.

VAR: Інших немає. Ми можемо підтвердити, що інших камер немає?

Сото Градо: Ми не поспішаємо. Краще почекати. Треба почекати.

VAR: Сесаре, ми відновимо гру з кутового. У нас немає доказів того, що м'яч перетнув лінію, тож починаємо з кутового. Ми не маємо доказів того, що м'яч точно влетів у ворота. Кутовий удар.