Світовий футбол 22 Квітня, 23:02 233
Мудрик виконав найгірший хід в історії – Почеттіно визначив статус українця, фанати порівнюють з Роналду, ЗМІ захищають | 19-27
«Футбол 24» аналізує півфінал Кубка Англії між Манчестер Сіті та Челсі (1:0) з фокусом на гру Михайла Мудрика.

Челсі, попри явну перевагу на Вемблі, не зумів пробитися до фіналу КА, поступившись Ман Сіті (0:1). Єдиний гол на рахунку Бернарду Сілви, який зумів реабілітуватися після провального удару по воротах Андрія Луніна в серії пенальті у чвертьфіналі ЛЧ. Найбільшого ж галасу у британській пресі наробив епізод на початку другого тайму, коли арбітр зустрічі Майкл Олівер не помітив навмисної гри рукою у виконанні Джека Гріліша у штрафному майданчику Сіті.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 79-й хвилині і запам'ятався кількома вдалими діями, розганяючи атаки Челсі, та виграною дуеллю спринтерів у самого Кайла Вокера. Фанати ж Челсі акцентують увагу на невдало виконаному штрафному акурат під фінальний свисток.