Ярмоленко розповів про важливість Бражка і очікування від матчу з «Дніпром-1»

Динамо Київ 26 Квітня, 15:36 391
Ярмоленко розповів про важливість Бражка і очікування від матчу з «Дніпром-1» | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Півзахисник «Динамо» вважає, що в разі невдачі в матчі 26 туру киянам доведеться забути про чемпіонство.

- Після перемог настрій завжди чудовий. Тим більше, що «Полісся» ми перемогли впевнено і, вважаю, добре зіграли. Тренування було більше відновлювальним, готуємося до наступної гри.

- До тренувань повернувся Володимир Бражко, що це означає для команди?

- У нас в команді десь 25 футболістів, і кожен готовий зіграти. Звісно, Володимир Бражко у цьому сезоні став важливим гравцем для «Динамо», тому для нас його повернення до строю – це лише плюс.

- Як можете оцінити 2024 рік, зокрема весняну частину сезону з погляду командної гри та результату?

- Поки що складно зробити аналіз по всім іграм, адже були й хороші поєдинки, і невдалі. Якщо ми хочемо бути чемпіонами, то не можемо втрачати очки у таких матчах, як вдома з ЛНЗ, коли гра нам повністю вдавалася, ми вели у рахунку 1:0 та контролювали події, але у підсумку зіграли 1:1, та «Вересом», коли на останніх хвилинах втратили перемогу. У кінці сезону якраз цих очок може нам не вистачити.

- Кажуть, що гра з «Поліссям» була взірцевою з погляду злагодженості в обороні та атаці, чи згодні ви з цим?

- Важко сказати, чи це була найкраща гра, може вона ще попереду, або була раніше за «Полісся». Але те, що ми добре зіграли як в атаці, так і в обороні, це факт. Причому це стосується не лише атакуючих футболістів чи гравців оборони, а усієї команди, адже усі якісно й атакували, і захищалися. Тим більше проти такого суперника, як «Полісся», яке вважаю сильною командою. Крім того, у нас був хороший стимул взяти реванш після поразки на виїзді у першому колі.

- Чого варто очікувати від наступного поєдинку з «Дніпром-1»?

- Напевне, важкої гри, як для нас, так і для них. У нас свої задачі, у них – свої. Наші матчі ніколи ні для кого легкими не були, тому, повторюся, очікуємо на серйозну гру. Але у нас зараз кожен поєдинок, наче фінал. Добре розуміємо, що, якщо ще десь втратимо очки, про чемпіонство можна буде забути.

- Після повернення до «Динамо» ви ще не грали у Дніпрі, які у вас спогади про матчі у цьому місті?

- Звичайно, атмосфера, яка була раніше на стадіонах, і яка зараз, відрізняються, але що вдієш. Наша задача виходити й грати у футбол, щоб там не було.

- Кожного разу, коли ви виходите на поле, вас підтримують уболівальники, чи відчуваєте це?

- Звісно, відчуваю їхню підтримку. Для цього я і повернувся додому. Я їх також люблю і поважаю, тому буду і надалі віддавати усі сили, які у мене є, щоб дарувати радість нашим уболівальникам.