У кого 8.9? Відома оцінка Довбика за гру з «Лас-Пальмасом», у якій він забив

Світовий футбол 27 Квітня, 18:30 268
У кого 8.9? Відома оцінка Довбика за гру з «Лас-Пальмасом», у якій він забив | 19-27
У суботу, 27 квітня, відбувся матч 33-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зустрілися «Лас-Пальмас» та «Жирона».

Гра пройшла на стадіоні «Естадіо Гран Канарія». Гості перемогли з рахунком 2:0.

У стартовому складі «Жирони» сьогодні вийшов Артем Довбик, який відіграв 70 хвилин. На 26-й хвилині українець не реалізував пенальті, але партнер одразу добив м'яч у ворота, а уже на 57-й Артем був більш точнішим і забив з одинадцятиметрового свій 19-й гол у Ла Лізі. За свій виступ Довбик від статистичного порталу WhoScored отримав оцінку 6.5 балів.

Віктор Циганков, який відновився від пошкодження литкового м'яза, розпочав матч у запасі та вийшов на поле на 70-й хвилині. Його виступ WhoScored оцінив в 6.1 бал.

Головним героєм матчу став голкіпер «Жирони» Пауло Гассаніга, який зберіг ворота на замку та відбив пенальті на 8-й хвилині. Він отримав найвищу оцінку – 8.9 балів.