Віктор Скрипник: «Кривбас» — дуже потужна команда. Вдома вони програли тільки «Динамо»

Футбол України 29 Квітня, 12:09 295
Віктор Скрипник: «Кривбас» — дуже потужна команда. Вдома вони програли тільки «Динамо» | 19-27
Головний тренер харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник, коментуючи розгромну поразку своєї команди від криворізького «Кривбасу» (0:3) у вчорашньому матчі 26-го туру чемпіонату України, високо оцінив потенціал суперника.

«Нашою стратегією на цей матч було якомога довше не пропустити, тому що перші хвилини — вони вирішальні. „Кривбас“ — це дуже потужна команда. По-моєму, це був найбільш збалансований суперник, на всіх ділянках поля. Вдома він програв тільки „Динамо“. Дуже складно тут грати.

Закономірна перемога для „Кривбасу“. Дуже прикро, не хочеться програвати. Але сьогодні був не наш рівень суперника. Повторюся, „Кривбас“ — найпотужніша команда серед тих, проти яких я грав разом із „Металістом 1925“. Дуже серйозний суперник із хорошими гравцями, які вміють грати у футбол. „Кривбас“ заслуговує на ті позиції, на яких зараз перебуває», — наводить слова Скрипника офіційний сайт «Металіста 1925».

Нагадаємо, «Кривбас» є одним із найближчих суперників київського «Динамо»: з цією командою «біло-сині» зіграють у найближчу неділю, 5 травня, у рамках 27-го туру чемпіонату України (а до цього, у четвер, 1 травня, кияни проведуть перенесений матч із рівненським «Вересом»).