«Миколенко вибув щонайменше на шість тижнів», – Вацко

Збірна України 29 Квітня, 17:22 442
«Миколенко вибув щонайменше на шість тижнів», – Вацко | 19-27
Коментатор та журналіст Віктор Вацко розповів, чи встигне захисник англійського «Евертона» Віталій Миколенко відновитися від травми та поїхати на Євро-2024.

Національна збірна України почне свій шлях на чемпіонаті Європи-2024 поєдинком з Румунією 17 червня, який відбудеться у Мюнхені.

Журналіст та коментатор Віктор Вацко повідомив деталі стану одного з ключових гравців команди Сергія Реброва – Віталія Миколенка, який виступає за Евертон.

«Миколенко розірвав зв'язки гомілкостопу в матчі проти Ліверпуля (2:0). Зробили МРТ і там була ситуація, яка дуже лякала. Лікарі в Евертоні говорили, що операцію доведеться робити. Це означало прощавай, Євро.

Після консультації з хірургами дійшли думки, що можна обійтися без операції й через шість тижнів повернутися до футболу».

Вже завтра на Віталія чекає консультація з лондонськими фахівцями, після чого мають з'явитися остаточні новини щодо його повернення на поле.

«У вівторок, 30 квітня, Миколенко поїде на консультацію в Лондон і після цього буде, думаю, остаточна інформація. Якщо все-таки шість тижнів паузи, то до Євро встигне повернутися», – сказав журналіст в програмі ютуб-каналу «Вацко Live».