Світовий футбол 1 Травня, 00:21 13043
Гольова помилка Луніна, два пенальті і дубль: «Реал» і «Баварія» влаштували феєричну перестрілку у 1/2 фіналу ЛЧ | 19-27
Реал з Андрієм Луніним зіграв гостьовий матч півфіналу Ліги чемпіонів проти Баварії. Мадридці відкрили рахунок, але у підсумку увезли з Німеччини лише нічию.

У вівторок, 30 квітня, Реал на виїзді провів перший поєдинок 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти мюнхенської Баварії. Гра закінчилася внічию з рахунком 2:2.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі гостей та відіграв усі 90 хвилин.

Німецька команда на правах господарів з перших хвилин пішла в атаку та навіть мала небезпечний момент, коли Лерой Сане пробив вище ворот Луніна.

Однак Реал зумів скористатися своєю гольовою нагодою – Тоні Кроос помітив відкривання Вінісіуса Жуніора, а бразилець в свою чергу покатив м'яч повз Мануеля Ноєра.

На початку другого тайму все той же Сане зумів скористатися своїм другим моментом у матчі, пробивши у ближній кут Луніна та зрівнявши рахунок.

А вже через кілька хвилин Джамал Мусіала заробив пенальті, який впевнено реалізував Гаррі Кейн.

Однак без пенальті не обійшовся і Реал – Кім Мін Дже сфолив на Родріго, а Вінісіус оформив дубль.