Що говорили гравці «Вереса» після розгромної поразки від «Динамо»

Динамо Київ 2 Травня, 21:11 589
Що говорили гравці «Вереса» після розгромної поразки від «Динамо» | 19-27
Гравці «Вереса» поділилися враження після матчу із «Динамо».

Захисник «Вереса» Василь Гакман:

«Вважаю, що рахунок не по грі, «Верес» не заслуговував розгрому. Ми добре діяли до перерви, і не можна сказати, що необов'язковий пропущений м'яч в роздягальню вибив команду з колії. Швидше, в нас просто не знайшлося вагомих контраргументів, коли на початку другого тайму господарі додали в агресії.

Прикро, бо якби ми реалізували свої гольові моменти, то все могло скластися інакше. Залишається сподіватися, що ця розгромна поразка не позначиться на бойовитості рівненської команди й на фініші сезону «Верес» подолає усі перешкоди».

Воротар «Вереса» Вадим Ющишин:

«Востаннє в офіційному матчі грав рік тому. Ті, хто був зі мною упродовж цього року, знають, що для мене цей період був дуже важким. І у кар'єрі, і у житті. Все почалося з важкої травми, потім була невизначеність щодо того, чи залишатися в клубі. Залишився, доводив, що можу грати в основі. Звісно, важко після року без ігрової практики. Будь-якому футболісту важко в такій ситуації. Старався продемонструвати, на що здатен на даний момент.

Щодо першого пропущеного м'яча – всі мабуть могли б зіграти краще в тому епізоді. Гравці у стінці розійшлися. Та і я міг зіграти краще. Не дограли на добиванні. Тому, це командне недопрацювання. Загалом, перший тайм у нашому виконанні був доволі непоганим, намагалися грати на контратаках».

Захисник «Вереса» Олександр Мельник:

- Важко щось аналізувати після такої непростої гри. Команда програла. Ми намагалися сьогодні будувати гру більше від захисту, вибігати в контратаки. В першому таймі це вдавалося непогано, а в другому трішки напевно підсіли, втомились.

Суперник змушував нас багато грати без м’яча. Особливо, у другому таймі. Іноді, вже контролюючи м’яч, ми занадто поспішали і втрачали його. Загалом, ми готувалися саме до такої гри, що потрібно буде терпіти і чекати шансу, щоб вибігти у швидку атаку.

На мою думку, у нас були два-три непогані моменти, але підвела реалізація.

«Верес» посідає 14-те місце в чемпіонаті УПЛ, маючи в активі 20 очок. «Динамо» йде на 2-й позиції (60) позаду «Шахтаря» (64).