Світовий футбол 3 Травня, 00:15 299
Мудрик змінив імідж і став одним з найкращих у «Челсі» – «сині» розібрали «Тоттенхем», випустивши «Ліверпуль» в ЛЧ | 19-27
Челсі і Тоттенхем проводили перенесений матч 26-го туру АПЛ.

АПЛ, перенесений матч 26-го туру

• Челсі – Тоттенхем – 2:0

Голи: Чалоба, 24, Джексон, 72

Челсі після драматичної нічиєї з Астон Віллою грав проти іншого претендента на ЛЧ. Мудрик втретє поспіль вийшов у старті «синіх» і дещо змінив імідж, заплівши волосся у косичку. Насправді у Маурісіо Почеттіно і не було особливого вибору. Керманич Челсі ледь нашкріб 11 гравців для основи, а в запасі залишились лише воротар і необстріляна молодь.

Мудрик вже на 5-й хвилині викрутив чудову передачу Джексону на рандеву з Вікаріо. Кіпер Тоттенхема приглушив удар, ван де Вен виніс м'яч з лінії, а Палмер не зміг підлаштуватись за кілька метрів від порожніх воріт. Мудрик взагалі був ледь не головним плеймейкером Челсі. Українець віддав ще одну тонку передачу Кукурельї, але той загнав себе в кут. Михайло спробував пробити і сам – м'яч просвистів повз дев'ятку.

На 24-й хвилині Челсі нарешті конвертував свою перевагу в гол. Галлахер зі штрафного подав на голову Чалоби, який красиво переправив під поперечку. VAR довго роздивлявся епізод, але все ж не засмутив «синіх» після скандалів минулого туру.

Тоттенхем вкотре виглядав погано. Єдиний реальний момент до перерви «шпори» створили на 38-й хвилині. Ромеро міг відповісти Чалобі, але замикання Куті було неточним. Мудрик наважився на ще один дальній удар – це вже для регбі. Втім, перший тайм був одним з найсолідніших у сезоні для Челсі і персонально для Михайла.

На початку другої половини Тоттенхем влаштував щось на кшталт штурму, з яким господарі легко дали собі раду. Натомість Челсі вилітав у контратаку за першої-ліпшої нагоди. Палмера двічі виводили на ударні позиції – вище і в блок захисника. На 72-й хвилині найкращому бомбардиру «синіх» довірили небезпечний штрафний. Палмер потужно пробив у поперечку, але Джексон першим зіграв головою на добиванні. Сенегальський транжира нарешті забив після трьох матчів «мовчання».

Мудрик після перерви відійшов у тінь і став жертвою першої заміни Почеттіно. Якісного першого тайму вистачило для оцінки 7,8 від Sofa Score – друга найкраща в Челсі після Кукурельї.

Челсі впевнено довів справу до перемоги і продовжує триматися поблизу зони єврокубків. Тоттенхем з трьома поразками поспіль відпустив Астон Віллу на 7 очок, хоча ще має один матч в запасі. Поразка «шпор» також означає, що Ліверпуль став третьою командою АПЛ з гарантованою путівкою в наступну ЛЧ. Раніше це зробили Ман Сіті та Арсенал, залишається тільки одне місце.