Збірна України з хокею стала переможцем чемпіонату світу в дивізіоні ІВ

Український спорт 3 Травня, 22:14 233
Збірна України з хокею стала переможцем чемпіонату світу в дивізіоні ІВ | 19-27
Неймовірний матч провели українці.

3 травня відбувся вирішальний матч для України на чемпіонаті світу-2024 з хокею. У боротьбі за перше місце у дивізіоні та підвищення у класі наша команда обіграла Литву.

Литва – Україна – 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

• Шайби: 0:1 – Трахт (Мережко, Пересунько, – більш.), 09:19. 0:2 – Трахт (Сисак, Пересунько), 30:56. 0:3 – Денискін (Пангелов-Юлдашев, Мережко, – більш.), 53:54. 1:3 – Норейка (Кракаускас, Алішаускас, – більш.), 57:11. 1:4 – Пересунько (п.в.), 55:51

На старті матчу українці задали швидкий темп, до чого господарі виявилися не готовими. Стримувати українців без порушень литовцям виявилося складно і в підсумку наша команда реалізувала другу більшість у середині періоду та відкрила рахунок.

Другу шайбу наші хокеїсти закидали вже в рівних складах у другому періоді. Автором другого голу знову став Трахт.

У третьому періоді українські хокеїсти повністю контролювали хід матчу і закинули третю шайбу, на що литовці зуміли відповісти лише під кінець матчу. Олександр Пересунько за кілька хвилин до завершення матчу вразив порожні ворота і зняв всі питання про переможця.