«Може, він бомбу ніс?» Леоненко припустив, чому Дем'яненка не пустили в УАФ

Збірна України 4 Травня, 10:02 482
«Може, він бомбу ніс?» Леоненко припустив, чому Дем'яненка не пустили в УАФ | 19-27
Колишній футболіст «Динамо» дуже незадоволений ситуацією.

Колишній футболіст київського «Динамо» Віктор Леоненко припустив, чому легендарного Анатолія Дем'яненка нещодавно не пустили в Будинок футболу, де базується УАФ:

«Я дзвонив Анатолію, питав, чи не бомбу він ніс. Він відповів, що ні. Але, може, і збрехав, раз його не пропустили в Будинок футболу. Зараз уже не Будинок футболу треба називати, а Пентагон. Щоб туди пройти, потрібні магнітні картки і заяву писати за півроку.

Чому не пустили Дем'яненка? Дурошльопства в нас вистачає! Мабуть, людина нічого не зробила для нашого футболу. Шева (Андрій Шевченко – прим.), напевно, забув, що Дем'яненко ще до нього прославляв київське «Динамо».

Це скандалище! Що може Дем'яненко зробити в Пентагоні, щоб його не пускати?! М'ячі та кубки поцупити кришталеві на першому поверсі? Так у нього своїх більше, ніж у Будинку футболу. Тому ця ситуація виглядає дуже нерозумно.

Я завжди буду підтримувати Шевченка і Реброва, але коли відбувається така ганьба, то.... Сергію Реброву, напевно, замало звання головний тренер збірної і треба, щоб він був ще віцепрезидентом УАФ. Ну гаразд. Я зараз Реброва називатиму віцепрезидентом, а не головним тренером».